VOLLEY PROJECT UKF NITRA – SLÁVIA EU BRATISLAVA 0:3 (-21, -13, -12)
Zápas trval: 67 minút, rozhodovali: Juráček a Schimpl.

V jedenástom kole Parfems.sk extraligy žien sme zdolali UKF Nitru hladko 3:0 a udržali si vedúcu pozíciu v tabuľke. V prvom sete zápasu sa Nitre darilo držať krok, ale v závere setu sme dominovali my a vyhrali 25:21. Druhý a tretí set bol v našich rukách a vyhrali 25:13 a 25:12. Z Nitry si vezieme 3 body.

Nitra: Poláčková 5, Whitakerová 8, Grétarsdóttir 10, Töröková 0, Halušková 2, Konečná 7, libero Žúdelová (Balcová 0, Kupčiová 0, N. Kubová 0). Tréner: T. Sarna.
Slávia: Nelsonová 2, Šepeľová 9, Körmendyová 4, Kvasnová 14, Fričová 13, O´Neillová 8, libero Magdinová (Marečková 1, Reháková 0). Tréner: M. Matušov.

Michal Matušov, tréner Slávie: “V úvode zápasu nás domáce zatlačili solídnym skákaným rotovaným podaním, s ktorým sme sa však v priebehu ďalšieho vývoja zápasu vyrovnali. Hrali sme účelne a aj efektívne v útočnej fáze hry, využívali slabiny súpera a po prvom sete priebeh prevzali výrazne do vlastných rúk a súpera v zásade k
ničomu nepustili. Dnes solídny výkon a transfer z tréningu posledných dní. Dievčatám gratulujem.”