Rektor EU v Bratislave prof. Ferdinand Daňo prijal 1. júna 2017 volejbalistky Slávie EU Bratislava, ktoré v sezóne 2016/2017 obhájili double – majsterky SR (17. majstrovský titul) a víťaz v Slovenskom pohári (13. víťazstvo). Na prijatí sa zúčastnil, okrem hráčok, aj tréner Mgr. Michal Matušov a prezident klubu Dr. Vladimír Hančík, za EU v Bratislave prorektor pre rozvoj univerzity prof. Rudolf Sivák, veľký fanúšik Slávie EU Bratislava. Družstvo jezložené zo študentiek bratislavských stredných škôl a univerzít, pričom hráčky Valentína Sikelová, Monika Doležajová, Sandra Szabóová a Lucia Mikšíková sú študentkami EU v Bratislave.
Prezident klubu Dr. Hančík poďakoval rektorovi EU v Bratislave za podporu pri vytváranípodmienok pre hráčky, najmä v sociálnej oblasti, a ocenil dlhoročný pozitívny vzťah k družstvu. Ubezpečil vedenie univerzity o snahe pokračovať vo výborných športových výsledkoch aj v budúcich sezónach a úspešne reprezentovať univerzitu na Slovensku a aj v zahraničí.
Rektor EU v Bratislave prof. Daňo poďakoval vedeniu a aj celému klubu za úspešnú reprezentáciu univerzity, všetkým hráčkam poprial v ďalšom období veľa športových a študijných úspechov.